J. Riedl

Kytice vlčích máků

olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 225295

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:58

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu