Václav Hejna (1914-1985)

frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno

ID: 226255

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:10

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu