Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Karneval

litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 226305

Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 16:18

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu