Bohumil Ullrych (1893-1948)

Na břehu

olej, karton, 1949, 16,8 x 23,2 cm, sign. PD B. Ullrych 1949, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 226628

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:36

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)