Bohumil Ullrych (1893-1948)

Děvčata

olej, plátno, karton, 1939, 22,5 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 226629

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:38

Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)