Bohumil Ullrych (1893-1948)

olej, karton, 1936, 16,1 x 12,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno

ID: 226630

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:56

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)