Bohumil Ullrych (1893-1948)

Před bouří

olej, karton, 15,3 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozeno

ID: 226632

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:40

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu