Vodník

akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky

ID: 226731

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:55

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu