Jaroslav Chudomel (1929)

Vesnická kaplička

litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 226880

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:42

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)