Jaroslav Chudomel (1929)

Větve stromů

litografie, 18 x 19,8 cm, sign. PD J. Chudomel

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 226881

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:16

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)