Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová

ID: 227023

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu