Josef Liesler (1912-2005)

Šíp

litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler

ID: 227079

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:08

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)