Quido Lexa (1895-?)

Broskve

olej, karton, 25 x 46 cm, sign. PD Q. Lexa, rám, vzadu štítek s popisem

ID: 227274

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:15

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)