Camille Van Hyfte (1886-1966)

Kytice růží

olej, sololit, 30,3 x 22,5 cm, sign. LD Van Hyfte, rám, krakelováno

ID: 227279

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 20:08

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu