Emil Holárek (1867-1919)

Karneval života

lept, 14,5 x 23 cm, LD monogr. E.H. značeno v tisku Holárek, rám, vzdu tužkou popsáno, provenience z pozůstalosti malíře Emila Holárka

žák prof. Pirnera a F. Sequense na AVU v Praze, člen spolku mladých českých výtvarníků Škréta

ID: 227624

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)