James Janíček (1935)

Starý muž

litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100

studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

ID: 228475

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu