Jiří Nosek (1924)

litografie, 1984, 18,3 x 10 cm, sign. PD J. Nosek 84, pasparta, č. 23/200, nalepeno na papíru

ID: 228481 (V)

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:06

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu