Jano Valter (1959-2017)

Kočky (PF 2018)

litografie, 2017, 18,2 x 8,5 cm, sign. PD Jano Valter 2017, č. 78/100

ID: 228494

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2019 23:22

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)