Bohumil Ullrych (1893-1948)

Otec a syn

akvarel, papír, 1935, 24,1 x 17,7 cm, sign. PD B. Ullrych 35

ID: 228772

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:32

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)