Bohumil Ullrych (1893-1948)

Věra

tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta

ID: 228786

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:58

Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu