Bohumil Ullrych (1893-1948)

Motiv z Libčic

akvarel, papír, 1931, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD B. Ullrych 31, nalepeno na kartonu

ID: 228789

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:48

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)