Milada Marešová (1901-1987)

Beduín

litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová

žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

ID: 228799

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:02

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu