Antonín Volhejn (1910-1988)

akademický malíř, výtvarník a restaurátor

olej, karton, 1943, 43,3 x 34 cm, sign. PD A. Voĺhejn 1943, rám, na rámu drobné oděrky

žák Maxe Švabinského, člen SVU Marold

ID: 228807

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu