Jaroslav Jareš (1886-1967)

studoval na UMPRUM v Praze u prof. Maška a na AVU v Praze u prof. Štursy, člen UB slovenské

Karel Havlíček

litografie, 21,5 x 14 cm, značeno na kameni PD

ID: 228811

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:40

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)