Wien II

litografie, 26 x 37,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír v pravém dolním rohu mírně natržený

ID: 228827

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:32

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)