Pula

litografie, 21,5 x 38,5 cm, sign. PD, č. 128/200, papír v rozích pokrčený

ID: 228829

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:34

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)