K. Friebe

Cesta vesnicí

olej, karton, 30 x 24 cm, sign. PD K. Friebe, rám, na rámu drobná poškození

ID: 228847

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:52

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)