Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Náhrobek

litografie, 1944, 23,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 229088

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:28

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)