Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Pohled na město

litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 229089

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:30

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)