Jiří Kubíček (1930)

Černobílá kompozice

litografie, 1986, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1986, 29252

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 230012

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:40

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)