Jan Holešínský (1917-1984)

Borovice

olej, překližka, 89 x 141 cm, sign. LD Holešínský, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 230112

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:54

Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu