Jan Holešínský (1917-1984)

Tůně u Majdaleny

olej, sololit, 88 x 135 cm, sign. PD Holešínský, rám, vzadu popsáno a razítko autora, na rámu drobná poškození

ID: 230258

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:56

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu