Josef Bělka

Zátiší s jablky, hruškami a vinnými hrozny

olej, karton, 1948, 37 x 50 cm, sign. PD J. Bělka 48, rám

ID: 230330

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:26

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu