Kamil Lhoták (1912-1990)

V pondělí 28. března pokračování kostýmu

tuš, papír, 1955, 14,5 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 55, rám

Provenience: z pozůstalosti autora

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 230547

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 17:48

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu