Jana Reinerová (1946)

Osvětlené pražské výlohy

olej, plátno, 90. léta, 17 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 230704

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)