Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Oráč

litografie, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček

ID: 230716

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:12

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu