Vladimír Vácha (1902-?)

Zima na potoce

olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem

ID: 230789

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:28

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu