Vladimír Vácha (1902-?)

Pestrá kytice

olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození

ID: 230790

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:30

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu