Aljo Beran (1907-1990)

Akt dívky, Ex libris J.R.Bečák

litografie, 1944, 5 x 8 cm, sign. Beran v tisku, vzadu popsáno Aljo Beran 44

studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

ID: 231110

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:16

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)