Jm Sládek

Slaný - Pamětní list

litografie, 1977, 17,5 x 50 cm, sign. PD J.M. Sládek, rám, č. 16/200, DU popsáno: V upomínku na návštěvu závodu ČKD Slaný věnuje vedení závodu, na rámu oděrky

ID: 231335

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:40

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu