Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Muž vedoucí koně

litografie, 34 x 41,9 cm, sign. PD Voj. Sedláček, mírně pokrčený a zašpiněný papír papír

ID: 231378

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:25

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu