Arno Naumann (1887-1959)

Stařenka s chroštím

litografie, 31 x 23,5 cm, sign. PD Arno Naumann, pasparta, 9/205

ID: 231412

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 15:05

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)