Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Rybička

litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 231498

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:13

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)