Jana Reinerová (1946)

Hrázděný dům

litografie, 27,5 x 32 cm, sign. PD jana Reinerová, pasparta, mírně zažloutlý papír

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 231516

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:49

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu