Aleš Kublák (1945)

Etuda 1 - znamení nebe a země

olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. LD AK 18

ID: 231562

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:08

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu