Aleš Kublák (1945)

Etuda 3 - útěcha

olej, plátno, 2018, 50 x 40 cm, sign. LD AK 18

ID: 231564

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:12

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)