Aleš Kublák (1945)

Zákoutí touhy

olej, akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. LD AK 18

ID: 231566

Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:16

Aktuální cena: 650 CZK (26 €)