Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Ex libris MUDr. Ivan Kraus

litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 232690

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:22

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu