Bohumil Ullrych (1893-1948)

Na louce

olej, karton, 21,3 x 35,5 cm, sign. LD B. Ullrych

ID: 232693

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:28

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)