Bohumil Ullrych (1893-1948)

olej, plátno, 1938, 19 x 15,4 cm, sign. PD B. Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem

ID: 232696

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:34

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)